Aritma Corp. Sp. z o.o.Aritma Corp. Sp. z o.o.

Obserwując wokół coraz bardziej mobilny świat, firma Aritma Corp. Sp. z o.o. nieustannie dąży do dynamicznego rozwoju, oferując nowoczesne i wydajne rozwiązania. W swojej strategii koncentrujemy się głównie na ludziach – zarówno na tych, którzy tworzą naszą wartość, jak i na tych, którym dajemy satysfakcję i zadowolenie – Klientach. A grono naszych stałych Klientów liczy ponad 100 firm i instytucji.Zespół  – oddany i wykwalifikowany, to nasza najsilniejsza strona. Wśród nas są certyfikowani specjaliści , osoby mające bogate doświadczenie w branży. Łączymy wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm z wysokimi standardami etyki zawodowej. Dzięki temu osiągamy nasz główny cel – satysfakcję Klienta.

branży IT bardzo ważnym elementem utrzymania wysokiego poziomu usług i produktów jest nieustanne kształcenie i rozwój. Nasz zespół bierze udział w cyklicznych szkoleniach partnerskich. Rozwijamy swoją wiedzę z zakresu nowych technologii. Współpraca z Liderami rynku IT  pozwala nam na praktyczne stosowanie nowinek sprzętowych i programistycznych, dzięki czemu znamy ich funkcjonalność. Zatem możemy bez obaw dobierać je do potrzeb Klienta i wdrażać zgodnie z jego życzeniem. Uczestniczymy w wielu imprezach branżowych co również pozwala nam poznać innowacje produktowe i technologiczne.

Każdy projekt traktujemy jak indywidualne zadanie. Mamy specjalistów w wielu dziedzinach oraz posiadamy wszystkie niezbędne umiejętności, co pozwala nam odgrywać rolę niezależnego partnera dla każdej organizacji pragnącej obniżyć koszty działu IT a jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo i bez przeszkód skupić się na właściwej działalności.